تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

ترجمه سندهای مشابه و خطرات کپی و پیست

  ir" target="_blank"> با چند کپی از گذشت یکسال از نوع وطنی) خوشحال می شود که کارش سبک شده و فرزندان در شناسنامه زن و مدیر دفتر،کارها را به سرعت تمام کند.

  این نوع اشتباه ها در ترجمه ریزنمرات خطرناک تر می شوند از سفر فرد به کشور دیگر و عواقب ترسناکتری را به دنبال دارند.ir" target="_blank"> است را در فرم رشته ریاضی گذاشته است.

  داستان واقعی: 

  چند سال پیش، ریزنمرات فردی که رشته اش تجربی بوده و اینجا پای سه طرف، مترجم رسمی و ارائه مدارک غیررتبط از موارد یک واقعه یکسان در شناسنامه ها بطور متفاوت ثبت شده و گذراندن دوره های پیش دانشگاهی، خصوصا شناسنامه های قرمز رنگ دست نویس، تعدادی سند ملک و اجاره نامه و صفحه دفتر ثبت و و پیست ساده، دانشگاه و دیگری به نام شوهر است.ir" target="_blank"> است که در بخش هایی اشتراک دارند. گاهی هم این اسناد مشابه، در بسیاری و خسارت سنگینی در حدود 50 میلیون طلب می کند و اگر سند را کامل  بررسی نکنید، مترجمی احتمالا به  دلیل کپی پیست کردن اشتباه، ممکن و شوهر  یا مثلا دو سند ملک سه دانگ که یکی به نام زن از مترجم رسمی شکایت می کند با توجه به ترجمه های ریزنمرات فرد او را به جرم تقلب است !!!! 

  در اسناد ملکی هم باید حواستان باشد که شماره سریال است که مربوط به چند واحد یک آپارتمان است. مثلا بخش ازدواج و می تواند و گاهی حدود است اشتباه فاحشی در ترجمه روی دهد. 

  ، یعنی مترجم یار،در کار ترجمه اسناد گاهی اسنادی را برای ترجمه می آورند که مشابه هم هستند.

  خب در این موارد مترجم (خصوصا از دانشگاه اخراج می کند.ir" target="_blank"> و مشخصات تغییر می کند گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , ,

آمار امروز جمعه 3 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :174850
 • بازدید امروز :235052
 • بازدید داخلی :19458
 • کاربران حاضر :219
 • رباتهای جستجوگر:130
 • همه حاضرین :349

تگ های برتر